Quarto Na Asa Sul

Belangrijkste voorzieningen

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Quarto Na Asa Sul Brasília appartement biedt de nabijheid van een aantal toeristische attracties, zoals het Museum van Inheemse Volken, gelegen op op wandelafstand van nog geen 25 minuten hiervandaan.

    De accommodatie bij particulieren is gelegen op circa 2 km van Centrale bank van Brazilië. Het appartement ligt in de wijk Asa Sul in Brasília. De accommodatie ligt op een klein stukje lopen van de Esplanada dos Ministérios.

    Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met handdoeken in dit appartement.

    Quarto Na Asa Sul appartement ligt binnen 15 minuten te voet van 102 Sul metrostation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 12:00

    Kameropties bij Quarto Na Asa Sul Brasília

    Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met handdoeken in dit appartement.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Double Kamer

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Quarto Na Asa Sul Brasília

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Quarto Na Asa Sul Brasília

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Quarto Na Asa Sul Brasília